Raol Larche kopia

Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia
Raol Larche kopia

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RAOUL LARCHE (Frankrike, 1860-1912) efter, 1900-tal, bordslampfot, förgylld metall, i form av kvinnofigur, stämplad Collection France, höjd 33 cm

Saknar el

309167

2015-05-04