Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WALLINA WALLIN (född 1940): "Pan spelar in våren", signerad Wallina, kallemalj på aluminium, glacure á froid, 100x100 cm
Oramad, smärre skador i marginal
309180
2015-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här