Wallina Wallin glacure a froid

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WALLINA WALLIN (född 1940): "Pan spelar in våren", signerad Wallina, kallemalj på aluminium, glacure á froid, 100x100 cm

Oramad, smärre skador i marginal

309180

2015-05-04