Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, barockstil, 1800-tal, bemålat, vitrindörr med bakomliggande hyllplan, lådor i sarg, höjd ca 205, 64x110 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålat

309212

2015-05-04