Peter Frie litografi
2015-05-04
309215
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER FRIE (född 1947): Blomster, signerad och numrerad Peter Frie 70/170, färglitografi, bladmått 58x79 cm