Skrivskåp 1700 tal furu
2015-05-04
309217
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1700-tal, furu, höjd ca 175, 96x51 cm
Nyckel saknas, dörr låst, diverse skador