Lotte Laserstein
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): I hamnen, signerad Lotte Laserstein, 1945, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 45x58 cm,
PROVENIENS: CM Holmquists Konstsalong, Birger Jarlsgatan 1, Stockholm
Pappersskador
309229
2015-05-04