Lotte Laserstein

Lotte Laserstein
Lotte Laserstein
Lotte Laserstein
Lotte Laserstein

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): I hamnen, signerad Lotte Laserstein, 1945, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 45x58 cm,
PROVENIENS: CM Holmquists Konstsalong, Birger Jarlsgatan 1, Stockholm

Pappersskador

309229

2015-05-04