Richard Bond 1800-tal

Richard Bond 1800-tal
Richard Bond 1800-tal
Richard Bond 1800-tal
Richard Bond 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RICHARD BOND(1805-1886), motiv av stuga i pastoralt landskap, olja på duk, otydligt signerad a tergo, daterad 1878, ca 73x130 cm

Krackeleringar

309237

2015-05-05