Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RICHARD BOND(1805-1886), motiv av stuga i pastoralt landskap, olja på duk, otydligt signerad a tergo, daterad 1878, ca 73x130 cm
Krackeleringar
309237
2015-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här