Oscar Brentzell

Oscar Brentzell
Oscar Brentzell
Oscar Brentzell
Oscar Brentzell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OSCAR BRENTZELL (1896-1966): "Sardinfiskare", signerad och daterad Brentzell 1946, olja på pannå, 49x59 cm

Rispa

309238

2015-05-05