Lars Tärning oljemålning
2015-05-05
309243
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Vindruvor, signerad och daterad Lars Tärning -10, olja på pannå, ca 29x39 cm