Carl Milles terrakotta

Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta
Carl Milles terrakotta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MILLES (efter,1875-1955): Antikiserande kvinna, stämpelsignerad och numrerad C Milles, 12/200, relief, terrakotta, 40x26 cm

309244

2015-05-05