Silverfat 3 st

Silverfat 3 st
Silverfat 3 st
Silverfat 3 st
Silverfat 3 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 3 st., silver och sterlingsilver, 1900-tal, varav en K. Anderson, Stockholm 1945, diameter ca 19,5-23 cm, total vikt ca 512 g

Med garvyr, repor, slitage

309248

2015-05-05