Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 40 dlr, modell Chippendale, 1900-tal, GAB och A G Dufva Stockholm, bestående av: 4 matgafflar, 10 bordsgafflar, 15 dessertskedar, 11 moccaskedar, total vikt 1180 g

Slitage, repor

309250

2015-05-05