Miklos Josef

Miklos Josef
Miklos Josef
Miklos Josef
Miklos Josef

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

MIKLOS JOSEF (Ungern/Sverige,1901-1990), Solrosor, signerad och daterad Miklos J. 49, olja på pannå, 80x63 cm

309266

2015-05-05