Gunnar Lampa

Gunnar Lampa
Gunnar Lampa
Gunnar Lampa
Gunnar Lampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR LAMPA (1873-1952): Utsikt mot Gamla Stan - Stockholm, signerad och daterad Gunnar Lampa 1944, olja på pannå, 31x39 cm

309285

2015-05-05