Harry Moberg träsnitt

Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY MOBERG (född 1927), mapp (9), "Blå parken", 1981, träsnitt, signerade H. Moberg samt monogramstämplade, numrerade 22/40 (varav detta ex tillhör de 25 första inbundna), bladmått ca 40x30 cm

309307

2015-05-05