Harry Moberg träsnitt

Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt
Harry Moberg träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY MOBERG (född 1927), mapp (8), "Luberton och fåglarna", 1980, träsnitt, signerade H. Moberg samt monogramstämplade, 19/35, text skriven av Jacques Leenhardt, bladmått ca 50x40 cm

309312

2015-05-05