Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Gatuvy från Italien, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk, ca 63x48 cm
Obetydliga färgbortfall
309317
2015-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här