Ofir Octav
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OFIR OCTAV, takarmatur, Ateljè Lyktan, kupor i glas och polerad mässing, höjd 43 cm utan kedja, kan monteras med bordsstativ eller golvstativ totalhöjd 117 cm, en extra kupa medföljer
Smärre enstaka nagg på glaset, svartlackerat plåt med slitage och retuscher
309327
2015-05-05