Ofir Octav

Ofir Octav
Ofir Octav
Ofir Octav
Ofir Octav
Ofir Octav
Ofir Octav

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OFIR OCTAV, takarmatur, Ateljè Lyktan, kupor i glas och polerad mässing, höjd 43 cm utan kedja, kan monteras med bordsstativ eller golvstativ totalhöjd 117 cm, en extra kupa medföljer

Smärre enstaka nagg på glaset, svartlackerat plåt med slitage och retuscher

309327

2015-05-05