Barockstol

Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, barock, 1700-tal, svarvad och skuren dekor, sitthöjd 53, rygghöjd 113 cm

lagningar slitage

309331

2015-05-05