Barockstol
Vollendet
2015-05-05
309331
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KARMSTOL, barock, 1700-tal, svarvad och skuren dekor, sitthöjd 53, rygghöjd 113 cm
lagningar slitage