Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad o daterad 1-2, ca 40X32 cm, oramad
309340
2015-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här