Oljemålning Kliuchnikov

Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad o daterad 1-2, ca 40X32 cm, oramad

309340

2015-05-05