Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Djurgårdsbron, olja på duk, signerad o daterad 05 ca 60x50 cm, oramad

309342

2015-05-05