Matbord med stolar Italien

Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien
Matbord med stolar Italien

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st., vitlaserat lövträ, gustaviansk stil, 1900-tal, märkta Italien, kannelerade ben, ryggbricka i rotting, klädda sitsar i Josef Franks tyg "Anakreon", bordets diameter ca 115, 3 iläggsskivor ca 55 resp 2 st 26 cm, stolarnas sitthöjd ca 48 cm

Slitage

309386

2015-05-05