Shusaku Arakawa färglitografi internationell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHUSAKU ARAKAWA (Japan, 1936-2010): "Evening on which", signerad Shusaku Arakawa, färglitografi, T.P, ca bladmått ca 79x147 cm

Fläckar

309391

2015-05-05