Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, valnöt samt rotfanér, med 19 lådor varav 3 större och 6 mindre, höjd 177, 117x52 cm
Bruksslitage, fanérskador, nycklar finns
309396
2015-05-05