Stångvapen

Stångvapen
Stångvapen
Stångvapen
Stångvapen
Stångvapen
Stångvapen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPONTON, BARDISAN, 1700-tal, stålskuren dekor, holk och skaftskenor, kvast, längd ca 200 cm

Slitage korrosion

309415

2015-05-28