Max Ernst färgetsning med collage
2015-05-05
309417
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): ur Oiseaux en Peril, 1975, signerad och numrerad 48/100, färgetsning med collage, 30x25 cm