Bo Larsson oljemålning

Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): "Mariaberget", monogramsignerad och daterad BL 80, a tergo signerad Bo Larsson, oja på duk, ca 75x91 cm

309428

2015-05-05