Marcus Eek oljemålning

Marcus Eek oljemålning
Marcus Eek oljemålning
Marcus Eek oljemålning
Marcus Eek oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCUS EEK (född 1968): Utan titel, signerad a tergo Marcus Eek 2000, olja på duk, 120 x 120 cm

Oramd, ytskador, smärre färgbortfall

309440

2015-05-05