Monogramisten CW
Valmis
2015-05-05
309445
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MONOGRAMISTEN CW (omkring 1900): Landskap, monogramsignerad och daterad CW 1909, olja på duk, ca 50x81 cm
Vågig duk