Soffbord 1900-tal

Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-tal, med skiva i björkfanér, höjd ca 61, diameter ca 95 cm

Skiva med ytslitage

309448

2015-05-05