Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-tal, med skiva i björkfanér, höjd ca 61, diameter ca 95 cm
Skiva med ytslitage
309448
2015-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här