Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, bestående av: kaffekanna, sockerskål och gräddkanna, kaffekannan stämplad Adolf Landoff & Son Göteborg 1949, sockerskålen och gräddkannan invändigt med förgyllning, kannans höjd 19 cm, totalvikt ca 486 g

309479

2015-05-06