Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal, mahogny, höjd ca 70, diameter ca 52 cm

Ytslitage, spricka

309512

2015-05-06