Fåtöljer, 1 par, 1700-tal

Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Fåtöljer, 1 par, 1700-tal

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, stomme från 1700-talet, snidad dekor i form av rocaille, betsat trä, bredd ca 70 cm, sittdjup ca 52 cm, sitthöjd ca 50 cm, total höjd ca 107 cm

Slitage, skador, lagningar, fläckar

309520

2015-05-18