Fåtöljer, 1 par, 1700-tal
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, stomme från 1700-talet, snidad dekor i form av rocaille, betsat trä, bredd ca 70 cm, sittdjup ca 52 cm, sitthöjd ca 50 cm, total höjd ca 107 cm
Slitage, skador, lagningar, fläckar
309520
2015-05-18