Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Katarinavägen med vy mot Skeppsbron, signerad Stig Claesson, 44/125, litografi, ca 42x58 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

309524

2015-05-06