Stig Claesson pastell

Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Komposition med figurer och älg, signerad Stig Claesson, pastell, 39x48 cm, ur Sagor om hon och han SVT 1990
PROVENIENS: Konstnärens familj

309528

2015-05-06