Glasskål design Sven Palmqvist
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors, glas med skiftande dekor i turkos, signerad, höjd ca 11, längd ca 19 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
309540
Päivämäärä:
2015-05-06