Intarsia

Intarsia
Intarsia
Intarsia
Intarsia

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR: Kvinnor med korgar, otydligt signerad, intarsia, 39x27 cm

Inatarsia med skador

309554

2015-05-13