Prydnadsägg sterlingsilver
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PRYDNADSÄGG, sterlingsilver, Birmingham 1980-tal, inuti med en surprise i form av en brosch föreställande en liljekonvaljkvist, delvis förgyllt, äggets höjd 8 cm, broschens höjd 5,5 cm, total vikt ca 182 g, i originalask
309562
2015-05-06