Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JENS QUISTGAARD, bestick, 21 dlr, teak, modell Fjord, stämplade Dansk Design Made in Germany, bestående av 6 matknivar, 3 kaffeskedar, 6 matskedar, 6 gafflar, längd 13-18 cm
Slitage
309563
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här