Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
J.M.W TURNER, hans krets (första hälften av 1800-talet): Italienskt kustlandskap med båtar vid solnedgång, olja på duk fäst på pannå, 56,5x44 cm
Färgbortfall samt lagningar
309567
2015-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här