J.M.W Turner hans krets olja

J.M.W Turner hans krets olja
J.M.W Turner hans krets olja
J.M.W Turner hans krets olja
J.M.W Turner hans krets olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

J.M.W TURNER, hans krets (första hälften av 1800-talet): Italienskt kustlandskap med båtar vid solnedgång, olja på duk fäst på pannå, 56,5x44 cm

Färgbortfall samt lagningar

309567

2015-05-15