Stanley William Hayter färgetsning internationell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STANLEY WILLIAM HAYTER (1901-1988): Le Couple, signerad och numrerad, SW Hayter -52, 170/200, färgetsning, 44,5x29,5 cm, bladstorlek 53,5x38 cm, oramad
LITTERATUR: Black-Moorhead 206

Något gulnad

309572

2015-05-07