Stanley William Hayter färgetsning internationell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STANLEY WILLIAM HAYTER (1901-1988): Winged Figures / Personnages Ailes, signerad och numrerad, SW Hayter -52, 83/90, färgetsning, 40x33 cm, bladstorlek 64 x 49,5 cm, oramad
LITTERATUR: Black-Moorhead 205

309573

2015-05-07