Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): "Självporträtt", signerad och daterad A Kargel 1962, olja/blandteknik på duk fäst på pannå 38,5x27,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
309580
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här