Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Självporträtt", signerad och daterad A Kargel 1962, olja/blandteknik på duk fäst på pannå 38,5x27,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

309580

2015-05-06