Textilier

Textilier
Textilier
Textilier
Textilier

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTILIER, 2 st, Kina, 18/1900-tal, motiv av drake respektive fågel, broderier/ sömnadskonst delvis med metalltråd, repektive ca 28x30 cm

Slitage

309581

2015-05-06