Henri Laurens färglitografi

Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): Femme assise à la jambe levée, signerad och numrerad H. Laurens 50/200, färglitografi, omkring 1950, editerad av Guilde de la Gravure (blindstämpel), oramad, bladstorlek 56x38 cm
LITTERATUR: Brusberg/Völker 30

309584

2015-05-07