Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): Hästar, signerad och daterad A Kargel 1938, blandteknik på papper, 29x38 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Lappad/tillklippt
309585
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här