Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Hästar, signerad och daterad A Kargel 1938, blandteknik på papper, 29x38 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Lappad/tillklippt

309585

2015-05-06