Leonor Fini färglitografi

Leonor Fini färglitografi
Leonor Fini färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEONOR FINI (1908-1996): Belle, signerad Leonor Fini, Epreuve d´artiste XXX/XXX, färglitografi, bladstorlek 56x38 cm, oramad, blinstämpel: Guilde de la Gravure

missfärgas i höger kant

309586

2015-05-07