Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEONOR FINI (1908-1996): Belle, signerad Leonor Fini, Epreuve d´artiste XXX/XXX, färglitografi, bladstorlek 56x38 cm, oramad, blinstämpel: Guilde de la Gravure
missfärgas i höger kant
309586
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här