Constantin Terechkovitch
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CONSTANTIN ANDRÉEVITCH TERECHKOVITCH, (1902-1978): Élegante et sa fille promenant au champ de courses, signerad C Terechkovitch, 176/200, färglitografi, bladstorlek 56x38 cm, oramad, blindstämpel: Guilde de la Gravure
309590
2015-05-07