Constantin Terechkovitch

Constantin Terechkovitch
Constantin Terechkovitch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CONSTANTIN ANDRÉEVITCH TERECHKOVITCH, (1902-1978): Élegante et sa fille promenant au champ de courses, signerad C Terechkovitch, 176/200, färglitografi, bladstorlek 56x38 cm, oramad, blindstämpel: Guilde de la Gravure

309590

2015-05-07