Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Heure Méridienne, signerad G. Singier -57, 149/200, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm, oramad, blindstämpel L´Oeuvre Gravée
309593
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här